Sem vložte podnadpis

O Nás

Vítejte na stránkách koupelnového studia TZBkoupelny


  Jsme rádi, že jste k nám zavítali. Dovolte, abychom se představili - jsme mladá společnost avšak s mnohaletou  zkušeností z oboru stavebnictví. Jako prodejci fungující mnoho let , jsme se v roce 2017 rozhpodli založit koupelnové studio. Tento krok byl logickou reakcí na narůstající poptávky po realizaci interiérových úprav , převážně koupelen a bytových jader .


  Tak jak tomu bývá zvykem, i v TZB koupelnách se o Vás budou starat profesionálové svého oboru. Spolupráce u nás začíná obvykle zpracováním orientačního rozpočtu a následně přesným zaměřením na místě, vypracováním 3D projektu a vytvořením projektové dokumentace a cenové nabídky přímo na míru Vaší vysněné koupelny .

  Děsí vás pohled na starou , dosluhují nemoderní koupelnu ? Obraťte se na nás a svěřte nám své představy a sny o nové koupelně . Tým našich pracovníků se vynasnaží Vaše sny a touhy proměnit v realitu a z Vaší koupelny vytvořit opravdovou chloubu .

   Od samého začátku bude hýčkáni příjemným vystupováním Naší pracovnice , která s Vámi probere možnosti prostoru a Vaše představy , následně vypracuje 3D vizualizace a připraví cenovou nabídku na míru přímo pro Vás . Po dohodě a sepsání formalit si již budete užívat pouze sledování změn , které se ve Vaší koupelně začnou dít . Od demontáží , výměny vodovodních a odpadních potrubí , elektroinstalace , obkladů a dlažby , sanitární keramiky , vany , sprchového koutu a dalšího vybavení  koupelny  ........ vše od A do Z , co si vyberete z Naší nabídky .

   Chcete-li opravdu změnu Vašeho domova , obraťte se s důvěrou na Nás ..........